‘स्पर्श म्यूजिक भिडियो अवार्ड’ को मनोनयन सार्वजनिक



हिमालयन मुभिज प्रोडक्सन हाउसले आयोजना गर्न लागेको ‘स्पर्श म्यूजिक भिडियो अवार्ड २०२०’ को मनोनयन सार्वजनिक भएको छ । नेपाली म्युजिक भिडियो क्षेत्रको उत्थान, कलाकर्मीहरुको सम्मान र प्रोत्साहन एवं गुणात्मक वृद्धिको निमित्त म्युजिक भिडियो सम्बद्ध साधकहरुलाई उत्साहित बनाउन यो अवार्ड कार्यक्रम आयोजना गर्न लागिएको हिमालयन मुभिज प्रोडक्सन हाउसको प्रवन्ध निर्देशक हिमानी सुब्बाले बताइन् ।

विश्वव्यापी महामारीको रुपमा देखापरेको कोभिड-१९ लाई मध्यनजर गर्दै आयोजक संस्थाले आइतवार काठमाडौंमा एक अनौपचारिक कार्यक्रम गरेर ‘स्पर्श म्यूजिक भिडियो अवार्ड २०२०’ को मनोनयन सार्वजनिक गरेको हो । कुल ५२ विधाका उत्कृष्ट मनोनयन सार्वजनिक गरिएको हो ।

मनोनयनमा देशभित्र र देशबाहिर रहेका कार्यक्रमका व्यवस्थापक कमल खतिवडाले जनाएका छन । पौष १५ गते आयोजना हुने कार्यक्रमको सल्लाहकारको रुपमा दिक्पाल कार्की र यशराज गराच रहेका छन् । मनोनयन सार्वजनिक भएसँगै मनोनित मध्येबाट उत्कृष्ट चयनको लागि ग्लोबल अनलाइन पेमार्फत अनलाइन भोटिङ सुरु भएको छ ।

ग्लोबल अनलाईन पे डटकमको एपमार्फत आफूलाई मनपर्ने प्रतियोगीलाई भोट गर्न सकिनेछ । प्रतियोगीलाई एक पटकमा न्यूनतम पाँच भोटदेखि अधिकतम पाँच हजार भोटसम्म गर्न सकिने बताइएको छ । मनोनित मध्येबाट उत्कृष्ट चयनको लागि ५० प्रतिशत मत ग्लोबल अनलाइन पेमार्फत हुने भोटिङबाट लिइने जनाइएको छ ।

यस अन्तर्गत जसले सबैभन्दा बढी भोट प्राप्त गर्छ सोही व्याक्ति वा संस्था विजेता घोषित हुने सम्भावना प्रवल रहने हिमालयन मुभिज प्रोडक्सन हाउसको प्रवन्ध निर्देशक हिमानी सुब्बाले जानकारी दिइन् । उत्कृष्ट चयनको लागि ५० प्रतिशत मत मनोनयनमा चयन भएकाहरुलाई सम्बन्धित विधाका विज्ञहरुबाट नै लिइने आयोजक सुब्बाले बताइन् ।

1.Best Singer (Male) – Pop/Modern Category

Basanta Thapa Magar (Kahile Daya Kahile Baya)
Sapan Rai (Bato ko Kada)
Sachin Rouniyar (Jogi bhaye)
Indrajit Mijar (Junma hernu timilai)
Darwin Lungeli (Hawai Adda)
Aamir sheakh (Rail ko bhada)

2.Best Singer (Female) – Pop/Modern Category

Melina Rai (Chatta Rumal)
Sumita Rai (Harek Sanjh)
Prabisha Adhikari (Bhamarako Bhunbhun)
Rani Shakya (Dhalak Dhalak)
Nisha Kandel (ma k bhanu)
Rejina Rimal (mero maya herideu)
Abun Pandey (Mahasus)

3.Best Singer (Debut- Male/Female) – Pop/Modern Category

Ranjita Limbu (jodi parewa)
Indira Tiwari (Halka Halka)
Diya Pokharel (Timrai naam)
Urmila Lamgade (Jawani taja)
Sandip Subedi (Male-
Ayush Aryal (Male- Timro mayale)
Aditya Budhathoki (Male- Ye sanu)

4.Best Lyricist – Pop/Modern Category

Anu Shah (Mata Timro Pyarma)
Darpan Rai (Maya Yasto)
Nirmala Rai “Parivesh” (Tyo Timi hou)
Jyoti Gurung (Yo kasto maya)
Suman Yonjan (Kalapani)
Dadhi Adhikari (Mero maya)
Gopal Lohar (Junma hernu)
Darwin Lungeli (Hawai adda)

5.Best Music Director – Pop/Modern Category

Narayan Subedi “Aavash” (Mata Timro Pyarma)
Basanta Thapa Magar (Sadi ramro)
Sunil Maskey (Bhamarako Bhun bhun)
Tara Prakash Limbu (Juni juni)
Arjun Pokharel (Tyo timi hou)
Nagendra Shrestha (timi Bina)
Arjun bhusal (Gothalo)

6.Best Music Arranger – Pop/Modern Category

Rahul Pradhan (Hunna Hunna)
Keshab Prakash Badu (Oi Kajal)
Krishna BK “Bhanja” (Soltini)

7.Best Cameraperson/cinematographer – Pop/Modern Category

Shiva Dhakal (Facebook messenger)
Ram kumar kc (Bato ko kada)
Faraj Arpan (Aaja Bholi)
Biredra Bhatta (Mero maya lag6)
Avash M. Bajracharya (Timi machhi Fewatalko)
Mukesh Humagain (ye sanu)

8.Best Editor – Pop/Modern Category

Shakti Prajjwal Ghimirey (Mayako gharbar)
Aneel Katwal (Bandai chha Nepal)
Dhruvraj Parajuli “Prajwalit (Tyo timi hou/batoko kada)
Prabin Bhatta (Photo firimma
Milan Bishwokarma (Maile chot khada)
Robin B.K ( Jaba samma saans)
Ramesh Rasaili BK Yubraj (kina hola)

9.Best Model (Female) – Pop/Modern Category

Jyotsna Yogi (Aagaman)
Rima Bishwokarma (Mannko dailo)
Anchal Sharma (Tyo timi hou)
Rista Basnet (Photo Phirim-2)
Barsha Raut (Pirim nalaune-2)
Sushma Adhikari (Chatake)
Namrata Sapkota (uslai pauna)
Elina Deuja (Jaba samma)

10.Best Model (Male) – Pop/Modern Category

Dhurba Dutta (Yo kasto maya)
Karan Shrestha (Jau kali)
Paul Shah (Mayalu timi kata chhau)
Najir Hussain (Muna)
Dikpal Karki (Mero Premprastav)
Puspa Khadka (Motighati maya)
Naren Khadka (Jhan jhan maya)

11.Best Model Debutant (Male) – Pop/Modern Category

Ashish Kumar Rouniyar (Yo dhadkan)
Sandip subedi (Meri Maya)
Samyak Adhikari (Mayako Baina)
Darpan Rai (Maya yasto)
Sudeep Bhattarai (Ma royeko pal)
Abhisek oli (jaba samma)
Umesh LD (Timi bahek)

12.Best Model (Female Debutant) – Pop/Modern Category

Gurans Dhakal (Surakshit teej)
Fija Yonjan (Ma Royeko pal)
Kajal LC (ma ta pagal)
Sikha subedi (Aau na yata)
Rubishka Shrestha (Jani najani)

13.Best Music Video Director – Pop/Modern Category

Saman Adhikari (Kahile daya kahile baya)
Milan Chams (Tyo timi hou)
Gobind Rai (Harek saanjh)
Amrit Sunuwar (Timi machhi fewatal)
Sonam Pakhrin (Usko maya)
Aditya Budhathoki (Ye sanu)
Devendra Pandey (Mero prem prastav)
Kushal Shrestha (yo kasto maya)

14.Best Music video – Pop/Modern Category

Tyo Timi hou (Milan Chams)
Kahile Daya Kahile Baya (Saman Adhikari)
Photo firima -2
Maya Garaula
Pirim nalaune -2

15.Best Singer (Male) – Lok/ Dohori Category

Roshan singh (Ye jhari)
Tilak Oli (China puryaideu)
Khem Senchury (Kapal korera)
Nabaraj Ghorasaini (Mirmire kapalaima)
Ramji khand (Dhalkebar)
Kulendra Bishwokarma (Lauchha maya)
Bikram Pariyar (Adha Maya)
Dhanraj Chunara (aauna sangai )

16.Best Singer (Female) – Lok/ Dohori Category

Sunita Dulal (Mukhaima chini/wastai nagarne)
Shanti Shree pariyar (Mayalu ajai lai)
Sarita Gurung Shrestha (Khandani ghar)
Devi Gharti Magar (tala tala talkine)
Purna kala bc (Jhola)

17.Best Lyricist – Lok/ Dohori Category

Shiva Hamal (Lalumai)
Basanta Thapa (Jau sustai)
Karan Neupane (Banpale)
Khem senchury (Bhijne jhola)
Roshan Singh (Ye jhari)
Arjun Senchury Awaj(Jado Bhayo)

18.Best Music arranger – Lok/ Dohori Category

Ashish Abiral (Lauchha maya)
Tilak oli (China puryaideu)
Bikram pariyar ( aadha)
Krishna bk bhanja ( Bhirne jhola)
Bipin acharya (Banpale)

19.Best Cinematographer – Lok/ Dohori Category

Ajaya Regmi (Maya haseko)
Durga Poudel (Bhirne jhola)
Nabraj upreti (Bokejhar)
Karan chaiseer (Maya marera)
Mahesh mahara ( sait)

20.Best Editor – Lok/ Dohori Category

Pravin bhatta (Galbandi)
Dipak bista (K bhanau)
Rabin BK ( Khandani ghar )
Rajkumar Magar ( Purbai dharan)
Milan Bishwokarma ( Mulko pani)
Bishnu Sharma (Lalumai)

21.Best Model (Male) – Lok/ Dohori Category

Mahendra Gautam (lauchha maya)
Dhurba Himali (Kasto bhagya)
Lomash Sharma (Naujale rumal)
Roshan Singh ( Ye jhari)
Sanjiv Thakuri (Ye hasi Resham)
Shivam Pokharel (Banpale)
Bimal Adhikari (Laltin)

22.Best Model (Female) – Lok/ Dohori Category

Sarika Kc ( Balidan)
Anjali Adhikari (Talatala talkine)
Jina Thapa Magar (Kaleji)
Depasha BC (Pir nabhayeko)
Anu Parajuli (Kasari)
Sagun Shahi (Dukhne mutu)
Elina Rayamajhi (Banpale)
Jebicca Karki (Mirmire Kapal)

23.Best Model (Male debut) – Lok/ Dohori Category

Rupesh Luitel (Pardeshi)
Makal pulami magar (Runu pardaina)
Yanjor mahara (Dukhne mutu)

24.Best Model (Female- Debut) – Lok/ Dohori Category

Nikita shrestha (khandani ghar)
Bandana Nepal (Chautari)
Durga Kc (Bhote Lasun)

25.Best Music Video Director – Lok/ Dohori Category

Shiva BK (Lobhi aankha)
Bikram chauhan (Ye jhari)
Dipendra Timilsina (Chini jo)
Mausam himali (nirmaya)
Kajish Shrestha (Laidium ki mohani)
Kranti KC (mayalu ajai)
Chitra Maskey Magar (Ramkasam)
Ashok BK (Khandani ghar)

26.Best Music video – Lok/ Dohori Category

Authi Beruwako (Shiva BK)
Bhirne Jhola (Sunil Chhetri)
Mukhaima Chini (Gambhir Bista)
Mirmire Kapal (Shiva BK)
Salla dhupaile (Prakash Bhatta)

27.Best Kid Model

Ayushi Dhakal
Parishna Bastola
Apekshya Sherchan
Nerishka Sthapit

28.Best Emerging Singer (Male)

Bikram Rai
Rishu Rouniyar
Sandip subedi
Sani Pariyar (Lok Dohori)
Ganesh Pariyar (Lok Dohori)
Man singh (Lok dohori)
Kiran Subhash (Purnimako raat)

29.Best Emerging Singer (Female)

Samjhana Pariyar
Niruta Rai
Kavya Gurung
Gita Rai
Sujata KC
Bimala Paija

30.Best Emerging Model Male

Manab Tamang Theeng
Sandeep Subedi
Jivan Khadka
Jordan Rajbhandari
Ram babu
Ichha ram pariyar
Nirmal chhetri

31.Best Emerging Model Female

Renuka Singh Thakuri
Pujan Ghimire
Prashamsha Rayamajhi
Elina Patel
Shilpa Khadka

32.Best Aspiring Model

Durga KC
Riya Shrestha
Manita Poudel
Hira devi rai

33.Best Emerging Music Video Director

Aamir Sheakh
Gopal Dhakal
Chitra Maskey Magar
Shreya Dulal
Prahil Karki
Tenju Yonjan

34.Best Emerging Dress Designer

Jamuna Thapa
Kalpana Rai
Sharmila Tamang
Sushmita Gautam

  1. Debut Singer Female – Lok/ Dohori Category

Sangita Paudel (Bichhodi Yasi)
Bhumsari Pun Magar (Facebook Ma)
Samjhana Pun (Mutu Bhitra Mayalu)

36.Best Makeup Artist

Animesh Jordan
Kabital Tolangi
Bimala Tamang
Rekha Balami
Manu Thaap Magar
Rita Balami

37.Best Hair Dresser

Santosh Gurung
Sharda Khanal karki
Rita Balami
Sarita Magar

38.Best Dress Designer

Sukneeta Chaulagain
Kajal Sharma
Rabin Pariyar
Kamal Manandhar
Pramin Shakya

39.Celebrity dress designer

Manish rai
Manju banjara dhakal
Shukneeta Chaulagain
Rabin Pariyar

40.Celebrity Makeup artist

Sophie Sunuwar
Dinesh Rai
Jyoti Limbu
Gaura Rai

41.Best Choreographer

Kamal Rai
Gobind Rai
Shanker BC
Gambhir Bista
Kabiraj Gahatraj
Surendra Basel
Naresh Veer Singh

42.Best Emerging Choreographer

Manoj B.K
Deepak Raj Sunar
Sunil B.K
Arjun Bhusal
Sanjay Lama
Saroj Moktan
Sapana Malla
Sarita Khadka
Kamana Lama
Sabitri Thapa

43.Legendary Choreographer

Kamal Rai
Gobind Rai
Rajendra Kamal Rai
Dinesh Pakhrin

44.Best Singer (Male)-Indegenious Category

Sannu Kumar (Piya Piya-Maithali song)
Ganesh Choudhary (Solha shringar- Tharu song)
Jeevan Ranbanshi (sun goree- rajbanshi song)
Rajendra Kumar Maharjan (Swore Jitah hayka- Nepal bhasa)
Mohan Shakya (Mayosa na tuei- Nepal bhasa)

45.Best Singer (Female)- Indegenious Category

Tika Prasain (Sun Goree- Rajbanshi)
Samikshya Choudhary (Solha sringar- Tharu song)
Yogita maharjan (Swore Jitah- Nepal Bhasa)
Asha Nakarmi (Mayosa- Nepal bhasa)
Anjali Mandal (Badi fursat se- Maithali song)

46.Best Model (Male)- Indegenious Category

Mahesh kumar choudhary(Akash)- (Solha Sringar- Tharu song)
Shailendra Yadav (piya piya –Maithali song)
Dr. Saroj yadav (badi fursat- maithali song)
Bikesh Maharjan (Swore jitah – nepal bhasa)
Ves maharjan (Tamima- nepal bhasa)

47.Best Model (Female)- Indegenious Category

Ranjju Limbu (Sun goree- Rajbanshi song)
Samita Giri (Piya piya- Maithali song)
Rojina Suwal (Swore jitah- Nepal bhasa)
Sarita Bajracharya (tamimah- nepal bhasa)
Samita Giri (Solah Sringar- Tharu song)

48.Best Music Video- Indegenious Category

Piya piya (Maithali Song)
Solah Sringar (Tharu Song)
Sun Goree (Rajbanshi song)
Swore Jitah (Nepal bhasa)
Tamimah (Nepal bhasa)

49.Popular singer (Male) – Popular Category

Budhha Lama
Pratap Das
Mahesh Kafle
C.D Bijay Adhikari
Nishan Ghimire
Ravi Oad

50.Popular Singer (Female) – Popular Category

Melina Rai
Prabisha Adhikari
Rachana Rimal
Ashmita Adhikari
Taya Hangma Rai
Elina Chauhan

51.Popular Model (Female) – Popular Category

Rista Basnet
Eliza Gautam
Rima Bishwokarma
Neeta Dhungana
Keki Adhikari (Modern/lok dohori)
Saya Bhandari (Lok dohori)
Sagun Shahi (Lok Dohori)

52.Popular model (Male) – Popular Category
Paul shah
Najir Hussain
Dikpal Karki
Naren khadka
Sraaj Garach
Nirajan Pradhan
Binod Neupane
Puspa Khadka
Chakra Bam
Sunil Lamicchane(Lok Dohori)
Lomash Sharma(Lok Dohori)
Durgesh Thapa(Lok Dohori)

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
About Thuloparda

Thuloparda Media Pvt. Ltd.

Reg No.: 160/073-74 (Suchana Vibhag, Nepal)

Publisher: Jiwan Kumar Parajuli

Editor: Subrat Raj Acharya

Phone: 9851194755

Address: Anamnagar, Kathmandu, Nepal

Email: [email protected]

All the photos & other materials, do not use or reproduce without authorized permission.

Designed by Appharu